Kde jsme byli
Rok 2015
- 9.5. ATC Merkur Pasohlávky
- 22.-24.5. Hrad Sovinec
- 2.6. Dětský den Ivanovice
- 4.-6.7. Slavnosti Pernštejnského panství
- 20.-25.7. Na vlastní kůži Středověkem VIII. Hrad Cornštejn
- 1.-2.8. Turnaj o štít vojvody Stibora-Hrad Beckov, SK
- 1.8. Pernštejn - Dětský den
- 6.8. ATC Merkur Pasohlávky
- 19.8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 20.–23. 8. Hrad Landštejn
- 26.9. - Ochoz - Svatováclavské vepřové hody
Rok 2014
- 30.4. Čarodějnice - Komořany u Vyškova
- 10.5. ATC Merkur Pasohlávky
- 31.5. Úmyslovice
- 2.6. Dětský den Ivanovice
- 14.6. Dětský den u Litomyšle
- 3.–6. 7. Slavnosti Pernštejnského panství - Hrad Pernštejn
- 10.7. ATC Merkur Pasohlávky
- 20.–27. 7. Na vlastní kůži Středověkem VII. Hrad Cornštejn
- 7.8. ATC Merkur Pasohlávky
- 21.8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 22.–24. 8. Hrad Landštejn
Rok 2013
- 19.–21. 4. Libušín, účast v bitvě
- 11. 5. Zahájení turistické sezony v ATC Merkur Pasohlávky
- 18.–19. 5. Hradní slavnosti- Slezskoostravský hrad
- 24.–25. 5. Slavnosti města Mikulova
- 28. 5. Železná Růže - Soukromá akce,doprovodný program
- 1. 6. Dětský den u Poděbrad
- 8. 6. Dětský den - Janov
- 4.–7. 7. Slavnosti Pernštejnského panství - Hrad Pernštejn
- 17. 7. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 22.–27. 7. Na vlastní kůži Středověkem VI. Hrad Cornštejn
- 7. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 21. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 22.–25. 8. Hrad Landštejn
- 6. - 8.9. Pálavské vinobrní - Mikulov
Rok 2012
- 23. 4. - Libušín, účast v bitvě
- 26. 5. Slavnosti města Mikulov
- 9. 6. Oudoleň - dětský den
- 10. 6. Hrad Veveří- dětský den
- 15.–17. 6. Slavnosti města Pohořelice
- 5.–8. 7. Slavnosti Pernštejnského panství
- 18. 7. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 23.–28. 7. Na vlastní kůži Středověkem V. - Hrad Cornštejn
- 8. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 22. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 23.–26. 8. Hrad Landštejn
- 1. 9. Moravská Třebová
- 7.–9. 9. Pálavské vinobraní Mikulov
- 20. 10. Dýňové slavnosti Zahradnictví u Kopřivů
Rok 2011
- 23. 4. - Libušín, účast v bitvě
- 28. 5. Dětský den - soukromá akce Litomyšl
- 3.–4. 6. Šumperk
- 10.–11. 6. Holíč (SR)
- 18. 6. Uničov
- 2.–6. 7. Slavnosti Pernštejnského panství
- 25.–31. 7. Na vlastní kůži Středověkem IV. - Hrad Cornštejn
- 3. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 17. 8. Camp Vranovská pláž - Vranovská přehrada
- 19.–21. 8. Hrad Landštejn
- 1. 9. Libice nad Doubravou
- 9.–11. 9. Pálavské vinobraní
Rok 2010
- 8. 5. Camp Merkur Pasohlávky - zahájení sezóny
- 15.–16. 5. Slezskoostravský hrad - Hradní slavnosti a bitva
- 29. 5. Strakov - Den dětí - proběhlo 25.9.
- 1. 6. Den dětí
- 4.–5. 6 Slavnosti města Šumperka 2010
- 8. 6. Brno - MŠ karneval
- 19. 6. Nesovice
- 3.–6. 7. Slavnosti Pernštejnského panství
- 12.–21. 7. Na vlastní kůži Středověkem III. Hrad Cornštejn
- 13.–14. 8.Telč - Historické slavnosti
- 19.–22. 8. Hrad Landštejn
- 10.–12. 9. Mikulovské vinobraní
- 18. 9. Morkůvky u Brna - Heloudýně
Rok 2009
- 19. 4. Den Země Pohořelice
- 30. 4. Beltain ISARNO,Letovice
- 9. 5. Camp Merkur Pasohlávky - zahájení sezóny
- 16. 5. Letovice, městské slavnosti
- 30. 5. Strakov - Den dětí
- 5. 6. Bambiriáda Brno
- 9. 6. Karneval v MŠ
- 19.–21. 6. Slavnosti města Pohořelice V.ročník
- 3.–7. 7. Slavnosti Pernštejnského panství
- 11. 7. Svatba - fireshow
- 27. 7.–2. 8. Na vlastní kůži Středověkem II. Cornštejn
- 21.–23. 8. Hrad Landštejn
- 5. 9. Heroltice
- 12. 9. Barbarské hody, ISARNO
- 19. 9. Městské slavnosti Slavonice
- 19. 9. Mistrovství republiky ve westernovém ježdění
Rok 2008
- 6. 3. Mikulov, zahájení mezinárodního turnaje v GO
- 30. 4. Beltine, keltská osada Isarno u Letovic
- 17. 5. Letovice, městské slavnosti
- 8. 6. Kuřim
- 13.–14. 6. Pohořelice, městské slavnosti
- 21. 6. Modřice, šermířský den a středověká bitva
- 27. 6. Křenov, dětský den
- 4.–6. 7. Pernštejnské slavnosti
- 26.–27. 7. Velké Meziříčí
- 1.–3. 8. Hrad Landštejn
- 16. 8. Telč, historický den
- 18.–24. 8. Hrad Cornštejn
Rok 2007
- 30. 4. Letovice ISARNO, Beltine
- 19. 5. Letovice, městský jarmark
- 8.–10. 6. Městské slavnosti Žďár nad Sázavou
- 16. 6. Světlá nad Sázavou, městské slavnosti
- 17. 6. Sněžné, městské slavnosti
- 23. 6. Břidličná INTERREG, městské slavnosti
- 28. 6. Kuřim, fireshow
- 29. 6. Křenov, dětský den
- 30. 6. ISARNO, jezdecké hry
- 4.–8. 7. Hrad Pernštejn, slavnosti Pernštejnského panství
- 27.–29. 7. Hrad Landštejn, rytíři na hradě
- 17.–18. 8. Telč, městské slavnosti
- 24.–25. 8. Hrad Hukvaldy
- 25.–26. 8. Frýdek-Místek, městské slavnosti
- 7. 9. Městské slavnosti Vyškov
Rok 2006
- 30. 4. Letovice ISARNO, Beltine
- 20. 5. Letovice, městský jarmark
- 26.–28. 5. Ostravskoslezský hrad, Husité na hradě
- 2. 6. Šumperk, slavnosti města, večerní fireshow
- 17. 6. Brno-Řečkovice, dětský den
- 17. 6. Letovice ISARNO, šermířský den
- 17. 6. Uničov, městské slavnosti, večerní fireshow
- 24. 6. Poděšín, šermíři dětem
- 4.–9. 7. Hrad Pernštejn, slavnosti Pernštejnského panství
- 13. 7. Kloboučky, vystoupení na dětském táboře
- 14.–15. 7. Humpolec, vystoupení na dětském táboře
- 28.–30. 7. Hrad Landštejn, rytíři na hradě
- 13. 8. Kaškův mlýn, vystoupení na dětském táboře
- 26. 8. Nové Město na Moravě, městské slavnosti
- 23. 9. Casino Admiral Colosseum Paradise, Heurigefest
Rok 2005
- 1. 5. Dubá u České Lípy, vítání jara
- 28. 5. Praha, dětský den
- 30. 5. Brno, pohádka „Skřítkové na Špilberku“
- 17.–19. 6. Hranice na Moravě, pohádkový hrad
- 25. 6. Vojenský areál Přáslavice, dětský den
- 1.–6. 7. Hrad Pernštejn, slavnosti Pernštejnského panství
- 22.–24. 7. Hrad Landštejn, rytíři na hradě
- 27. 8. Telč, výročí založení města
- 10.–11. 9. Letovice ISARNO, barbarské hody
Rok 2004
Akce „Pohádkový hrad“
- hrad Landštejn
- zámek Mikulov
- hrad Svojanov
- Ostravskoslezský hrad